entr

Hakkimda

13348952_10154143523267605_1902618441_n1993 Senesinin Kasım ayında dünyaya geldim ilk bilgisayarla tanışıklığım win 95 işletim sistemiyle başladı bilgisayara olan ilgim öncelikle donanım parçalarıyla başladı. Power Supply, Ram, HDD, Graphic Card ve akla gelebilecek çoğu donanım parçasıyla tanıştım, tecrübeyi okulda işte değil kendi başıma uğraşarak öğrendim o yüzden çoğu öğrendiğimi istesem de unutmam pek mümkün olmuyor.


Bilgisayara olan bu ilgimi geliştirmek için liseyi Bilgisayar Teknolojileri alanında devam ettim. Dersler hiç yabancı gelmiyordu, çok rahat bir şekilde liseyi bitirdim.

Lise’yi bitirmenin sonunda Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde Bilgisayar Programcılığı bölümüne giderek yazılım dünyasına girmenin gerektiğini anlamış oldum. Üniversite bana bir çok ön bilgiyi öğrettikten sonra kendi çabalarımla da biraz üst seviyelere çıkmak için sürekli bir gayret içindeydim. Güzel bir ortalamayla üniversiteden mezun oldum.

Staj hayatımı Ankara’da yazılım firmasında yaptım, işi öğrendikten sonra şirkette çalışan olarak kaldım. Yazılım Destek Uzmanı olarak çalışmaya devam ettim 8 ay süre boyunca Ankara’da bir çok tecrübeler edindim Bursa’ya İstanbul’a projelerle ilgili sürekli seyahatlere çıktım. Çeşitli müşterilerle yazılımsal sorunlar hakkında görüştüm bu sorunlara çözümler ürettik, sonraki zamanlarda İstanbul’da yazılım üzerine 6 ay eğitim aldım eğitim sonunda İstanbul’da kalmaya devam ettim ve iş hayatına İstanbul’da tekrardan başladım, Çalıştığım şirkette Yazılım ve Bilgi güvenliği uzmanı olarak görev almaktayım.

Bu zamana kadar internetten hep ben faydalandım bu sefer de benim internete bir faydam olması açısından açtığım bu web sitesinde bildiklerimi aktarabilmek adına yazılar yazmaya devam ediyorum. Her türlü soru için info@googleuzmanligi.com adresine mail atarak veya iletişim kısmından sorunuzu yazarak ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*